الماس همان کربن هست که تحت فشار و شرایط سخت تغییر کرده.تحمل فشارهای زندگی انسان را ارزشمند می کند.
نسخه ۱ - توت فرنگی : توت فرنگی میوه ای است که ترشی خون را از بین برده و خون و محیط داخلی رحم را قلیایی می کند . به همین دلیل چنانچه زنی چند ساعت قبل از آمیزش مقداری از این میوه را بخورد  دهانه رحم او قلیایی شده و کروموزوم های ماده را ازبین می برد و محیط رحم را برای پرورش نطفه پسر آماده می سازد.

نسخه ۲ - انگور : انگور نقش زیادی در قلیایی کردن ترشحات رحم داردو به میزان زیادی کروموزوم های ماده را از بین میبرد و در نتیجه کروموزوم های نر مجالی بیشتر برای رشد و نمو پیدا می کنند به همین جهت مصرف آن برای افرادی که خواهان نوزاد پسر هستند توصیه می شود.

نسخه ۳ - کاسنی : به نقل از کتاب طب الصادق علیه السلام و بنا به فرموده امام ششم علیه السلام والدینی که کاسنی زیاد مصرف می کنند پسر بیش از دختر دارند. بررسی آزمایشگاهی در طب جدید نیز این گفته را ثابت می کندکه نقش کبد در ساختن کروموزوم های نر و تاحدودی ماده نطفه زیاد است و چون کاسنی در نوسازی سلولهای کبدی و تقویت کبد نقش برجسته ای داردنمی توان نقش آنرا در تولد نوزاد پسر نادیده گرفت.

نسخه ۴ - دنبلان گوسفند : چنانچه مردی چند ساعت قبل از آمیزش از دنبلان سرخ شده در روغن زیتون و یا به شکل کباب شده استفاده کند به جهت تقویت منی و نقش زیاد آن در تولید اسپرم و در نتیجه افزایش کروموزوم نر نسبت به کروموزوم ماده نطفه پسر خواهد بود (خوردن دنبلان گوسفند از نظر شرعی حرام است)

نسخه ۵ - فلفل سیاه : چنانچه زنی در ماه اول حاملگی خود روزی دو عدد فلفل سیاه نساییده میل نماید و در ضمن قبل از بارداری هم از غذا هایی که حاوی هورمون مردانه بوده و در تقویت شهوت شهوت و میل جنسی مردان موثر است استفاده کنند به طور قطع نطفه او پسر خواهد شد.

نسخه ۶ - زعفران : استفاده مردان از چای زعفران به تنهایی یا همراه با کمی نبات چند ساعت قبل از نزدیکی به دلیل تاثیر فوق العاده آن در افزایش تولید اسپرم و زیاد شدن نسبت کروموزوم نر به کروموزوم ماده موجب پسر شدن نطفه خواهد شد.

نسخه ۷ - میگو : خوردن میگوی کباب شده توسط مرد چند ساعت قبل از آمیزش به دلیل وجود فسفر فراوان و کالری زیاد آن در تقویت نیروی جنسی و تولید اسپرم موثر بوده نطفه و نوزاد بعدی را پسر خواهد نمود.

نسخه ۸ - سایر گیاهان و داروهای مقوی میل جنسی : موز - خرما - مغز - جنسینگ - زنجبیل و ... از جمله گیاهانی هستند که مصرف آنها توسط مردان علاوه بر رفع نیروی جنسی و افزایش میل به جماع - چند ساعت قبل از نزدیکی - تولید اسپرم را افزایش داده و در پسر دار شدهنطفه موثر است.

نسخه ۹ - صد گرم تخم هویج را شسته و پس از خشک نمودن آنرا به سه قسمت مساوی تقسیم کنید یک قسمت آنرا در ۵۰۰ میلی لیتر آب جوش دم کردهو به مدت ۲۰ دقیقه در اولین قاعدگی قبل از صرف صبحانه میل کنید بعد از خوردن صبحانه در ساعت ۱۱ صبح  ۲ عدد خرمای سیاه میل کنید. دومین و سومین روز قاعدگی را مثل اولین روز قاعدگی عمل کنید. ولی تا اخر هفته قاعدگی همه روز ساعت ۱۰ صبح دو عدد خرما ی سیاه میل کنید. پس از تمام شدن قاعدگی هر روز یک عدد خرما میل کنید.هر ساعتی که باشدتا دومین ماه که قاعدگی شما شروع شود. این بار نوشیدن دم کرده تخم هویج لازم نیست ولی باید در طول یک هفته قاعدگی ۱ یا ۵/۱ کیلو خرما میل کنید. وقتی دومین با قاعدگی شما تمام شد .مثل ماه گذشته هر روز صیح یک عدد خرما میل نمایید تا آخر ماه که سومین قاعدگی شروع می شود این هفته قاعدگی را هم مثل قبل اگر می توانید  یک یا یک و نیم کیلو خرما در طول هفته قاعدگی میل کنید . وقتی هفته قاعدگی تمام شد دیگر جلوگیری نکنید تا باردار شوید و نوزاد شما پسر خواهد شد.

 


برچسب‌ها: پزشکی
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم تیر ۱۳۹۰ساعت 14:14  توسط آبي آسماني | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
متولد بهمن ماه 1359 ، تحصيلات كارشناسي ارشد مديريت ، از مطالعه علوم اجتماعي و روابط انساني لذت می برم ،رنگ آبي رو دوست دارم، اصل و اهل تهرانم ، یک دختر نانازي و يك همسر مهربان دارم و عاشق زندگيم ، همسر و دخترم هستم و ...
این وبلاگ رو درست کردم تا نکات و تجربیاتی رو که یاد می گیرم و فکر می کنم مفیده رو ثبت کنم شاید یک روز به کار کسی بیاد

كانال تلگرام
https://telegram.me/almasabi
اينستگرام
MLALM_D

پیوندهای روزانه
دكوراسيون آشپزخونه
آشپزخون
زيبا شو زيبا بمان
مرکز علمی پژوهشی گردشگری
مرجع دانش
منشور بازاریابی ایران
سایت مدیر دات آی آر
مرکز پژوهش های صدا و سیما
بانک اطلاعات نشریات کشور
کتابخانه الکترونیکی کسب و کار
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
دی ۱۳۹۴
آذر ۱۳۹۴
آبان ۱۳۹۴
مرداد ۱۳۹۴
اسفند ۱۳۹۳
دی ۱۳۹۳
آذر ۱۳۹۳
بهمن ۱۳۹۲
دی ۱۳۹۲
آذر ۱۳۹۲
آبان ۱۳۹۲
مهر ۱۳۹۲
شهریور ۱۳۹۲
مرداد ۱۳۹۲
تیر ۱۳۹۲
خرداد ۱۳۹۲
اردیبهشت ۱۳۹۲
فروردین ۱۳۹۲
اسفند ۱۳۹۱
بهمن ۱۳۹۱
دی ۱۳۹۱
آذر ۱۳۹۱
آبان ۱۳۹۱
مهر ۱۳۹۱
شهریور ۱۳۹۱
مرداد ۱۳۹۱
تیر ۱۳۹۱
خرداد ۱۳۹۱
اردیبهشت ۱۳۹۱
فروردین ۱۳۹۱
اسفند ۱۳۹۰
بهمن ۱۳۹۰
دی ۱۳۹۰
آذر ۱۳۹۰
آبان ۱۳۹۰
مهر ۱۳۹۰
آرشيو
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COMآپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس

دریافت کد آپلود سنتر