الماس همان کربن هست که تحت فشار و شرایط سخت تغییر کرده.تحمل فشارهای زندگی انسان را ارزشمند می کند.
نسخه ۱ - توت فرنگی : توت فرنگی میوه ای است که ترشی خون را از بین برده و خون و محیط داخلی رحم را قلیایی می کند . به همین دلیل چنانچه زنی چند ساعت قبل از آمیزش مقداری از این میوه را بخورد  دهانه رحم او قلیایی شده و کروموزوم های ماده را ازبین می برد و محیط رحم را برای پرورش نطفه پسر آماده می سازد.

نسخه ۲ - انگور : انگور نقش زیادی در قلیایی کردن ترشحات رحم داردو به میزان زیادی کروموزوم های ماده را از بین میبرد و در نتیجه کروموزوم های نر مجالی بیشتر برای رشد و نمو پیدا می کنند به همین جهت مصرف آن برای افرادی که خواهان نوزاد پسر هستند توصیه می شود.

نسخه ۳ - کاسنی : به نقل از کتاب طب الصادق علیه السلام و بنا به فرموده امام ششم علیه السلام والدینی که کاسنی زیاد مصرف می کنند پسر بیش از دختر دارند. بررسی آزمایشگاهی در طب جدید نیز این گفته را ثابت می کندکه نقش کبد در ساختن کروموزوم های نر و تاحدودی ماده نطفه زیاد است و چون کاسنی در نوسازی سلولهای کبدی و تقویت کبد نقش برجسته ای داردنمی توان نقش آنرا در تولد نوزاد پسر نادیده گرفت.

نسخه ۴ - دنبلان گوسفند : چنانچه مردی چند ساعت قبل از آمیزش از دنبلان سرخ شده در روغن زیتون و یا به شکل کباب شده استفاده کند به جهت تقویت منی و نقش زیاد آن در تولید اسپرم و در نتیجه افزایش کروموزوم نر نسبت به کروموزوم ماده نطفه پسر خواهد بود (خوردن دنبلان گوسفند از نظر شرعی حرام است)

نسخه ۵ - فلفل سیاه : چنانچه زنی در ماه اول حاملگی خود روزی دو عدد فلفل سیاه نساییده میل نماید و در ضمن قبل از بارداری هم از غذا هایی که حاوی هورمون مردانه بوده و در تقویت شهوت شهوت و میل جنسی مردان موثر است استفاده کنند به طور قطع نطفه او پسر خواهد شد.

نسخه ۶ - زعفران : استفاده مردان از چای زعفران به تنهایی یا همراه با کمی نبات چند ساعت قبل از نزدیکی به دلیل تاثیر فوق العاده آن در افزایش تولید اسپرم و زیاد شدن نسبت کروموزوم نر به کروموزوم ماده موجب پسر شدن نطفه خواهد شد.

نسخه ۷ - میگو : خوردن میگوی کباب شده توسط مرد چند ساعت قبل از آمیزش به دلیل وجود فسفر فراوان و کالری زیاد آن در تقویت نیروی جنسی و تولید اسپرم موثر بوده نطفه و نوزاد بعدی را پسر خواهد نمود.

نسخه ۸ - سایر گیاهان و داروهای مقوی میل جنسی : موز - خرما - مغز - جنسینگ - زنجبیل و ... از جمله گیاهانی هستند که مصرف آنها توسط مردان علاوه بر رفع نیروی جنسی و افزایش میل به جماع - چند ساعت قبل از نزدیکی - تولید اسپرم را افزایش داده و در پسر دار شدهنطفه موثر است.

نسخه ۹ - صد گرم تخم هویج را شسته و پس از خشک نمودن آنرا به سه قسمت مساوی تقسیم کنید یک قسمت آنرا در ۵۰۰ میلی لیتر آب جوش دم کردهو به مدت ۲۰ دقیقه در اولین قاعدگی قبل از صرف صبحانه میل کنید بعد از خوردن صبحانه در ساعت ۱۱ صبح  ۲ عدد خرمای سیاه میل کنید. دومین و سومین روز قاعدگی را مثل اولین روز قاعدگی عمل کنید. ولی تا اخر هفته قاعدگی همه روز ساعت ۱۰ صبح دو عدد خرما ی سیاه میل کنید. پس از تمام شدن قاعدگی هر روز یک عدد خرما میل کنید.هر ساعتی که باشدتا دومین ماه که قاعدگی شما شروع شود. این بار نوشیدن دم کرده تخم هویج لازم نیست ولی باید در طول یک هفته قاعدگی ۱ یا ۵/۱ کیلو خرما میل کنید. وقتی دومین با قاعدگی شما تمام شد .مثل ماه گذشته هر روز صیح یک عدد خرما میل نمایید تا آخر ماه که سومین قاعدگی شروع می شود این هفته قاعدگی را هم مثل قبل اگر می توانید  یک یا یک و نیم کیلو خرما در طول هفته قاعدگی میل کنید . وقتی هفته قاعدگی تمام شد دیگر جلوگیری نکنید تا باردار شوید و نوزاد شما پسر خواهد شد.

 


برچسب‌ها: پزشکی
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم تیر 1390ساعت 14:14  توسط آبي آسماني | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
متولد بهمن ماه 1359 ، تحصيلات كارشناسي ارشد رشته مديريت ،از مطالعه علوم اجتماعي و روابط انساني لذت می برم ،رنگ آبي رو دوست دارم، اصل و اهل تهرانم ، یک دختر نانازي و يك همسر مهربان دارم و عاشق زندگيم ، همسر و دخترم هستم و ...
این وبلاگ رو درست کردم تا نکات و تجربیاتی رو که یاد می گیرم و فکر می کنم مفیده رو ثبت کنم شاید یک روز به کار کسی بیاد

پیوندهای روزانه
دكوراسيون آشپزخونه
آشپزخون
زيبا شو زيبا بمان
مرکز علمی پژوهشی گردشگری
مرجع دانش
منشور بازاریابی ایران
سایت مدیر دات آی آر
مرکز پژوهش های صدا و سیما
بانک اطلاعات نشریات کشور
کتابخانه الکترونیکی کسب و کار
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
دی 1393
آذر 1393
آبان 1393
شهریور 1393
مرداد 1393
تیر 1393
خرداد 1393
اردیبهشت 1393
فروردین 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
آبان 1392
مهر 1392
شهریور 1392
مرداد 1392
تیر 1392
خرداد 1392
اردیبهشت 1392
فروردین 1392
اسفند 1391
بهمن 1391
دی 1391
آذر 1391
آبان 1391
مهر 1391
شهریور 1391
مرداد 1391
تیر 1391
خرداد 1391
اردیبهشت 1391
فروردین 1391
اسفند 1390
بهمن 1390
دی 1390
آرشيو
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM